Przejdź do treści

Siłownia ochota

Siłownia Ochota - Warszawa centrum

Siłownia ochota, siłownia wola - jesteśmy w centrum Warszawy. Jeśli szukasz kameralnej siłowni z nowoczesnym sprzętem to idealne miejsce dla Ciebie.

Siłownia wola Warszawa - trening siłowy

Trening siłowy to rodzaj treningu oporowego, podczas którego  pracujemy głównie na wolnych ciężarach i ćwiczeniach wielostawowych. W praktyce bardzo rzadko w planach treningowych tego rodzaju  uwzględniamy izolowane ćwiczenia akcesoryjne. Takie ćwiczenia nie wpływają one w tak dużym stopniu na adaptacje siłową. Jego wszechstronność i pozytywny wpływ daje się odczuć niemal w każdej dziedzinie życia. Począwszy od możliwości zbudowania więcej masy mięśniowej, a skończywszy na polepszeniu układu krążenia

Treningi siłowe nie są domeną tylko zawodowych sportowców, czy ciężarowców. Osoby którym zależy na poprawie wyglądu sylwetki, a szczególnie na utracie masy ciała, powinny uwzględnić trening siłowy.

trening personalny warszawa
silowanie warszawa

Sprzęt wykorzystywany podczas treningu siłowego

Trening siłowy podobnie jak trening funkcjonalny bazuje na ćwiczeniach wielostawowych z wolnymi ciężarami.Warto jest w czasie tego rodzaju trenowania wykorzystywać podstawowe wzorce ruchowe ponieważ zmniejsza to ryzyko kontuzji oraz wpływa lepszy wynik i bezpieczeństwo. Najważniejszą zaleta treningu siłowego jest to, że do jego wykonania nie potrzebujemy całej masy sprzętu, w prostocie treningu siłowego tkwi cały jego potencjał. Tak ,naprawdę wystarczy nam

  • Sztanga
  • Hantle
  • Uchwyty
  • Ławka płaska
  • Ławka ukośna
  • Sztanga łamana
  • Drążek do podciągania
  • Pas do dipów
  • Uchwyty do pompek
silownia warszawa ochota
silownia warszawa ochota
silownia warszawa ochota
silownia warszawa rondo daszynskiego
silownia warszawa ochota
Ecliptico Gym siłownia
Sprzęt fitnes strefa cardio
sprzęt do TRX

Przestrzeń na siłowni

Siłownia Ecliptico jest zaplanowana przez specjalistów. Jest tu strefa cardio gdzie można korzystać z bieżni lub steperów z widokiem na piękną zieleń. Cała siłownia jest przeszklona, dzięki czemu ćwicząc mają Państwo kontakt z przyrodą. Strefa wolnych ciężarów jest tak zaplanowana, że nawet gdy ćwiczy więcej osób każdy ma swobodę. Dobra lokalizacja siłownia zapewnia szybki dojazd. Nie ma tu także problemu z parkowaniem pomimo, że siłownia jest w centrum Warszawy.

Zobacz także:

//eclipticogym.pl/wp-content/uploads/2020/02/FS_img2_5.jpg

Naszym partnerem jest Fabryka Siły

Na naszej stronie można znaleźć specjalistyczne artykuły pisane przez ekspertów z zakresu diety, treningów, suplementacji oraz fizjoterapii. Motywujemy również naszych podopiecznych podczas realizowania celów sylwetkowych.

Copyright 2022 All Rights Reserved | Wykonawca: www.konrad7.pl